Heeft u een vraag?

Stel hem hier

Kunnen wij u helpen?

Wij zijn bereikbaar via:

  • 0485-531577 & 077-4678150
  • info@leefvrij.nu
Wilt u liever dat wij bellen?

Of stel hieronder uw vraag:

Richard Hendrix

Allround Erkend Financieel Adviseur EFA

Allround Erkend Hypotheek Adviseur EHA

richard@leefvrij.nu

Mobiel: 06-53898714

 

Ed Peeters Leef VrijEd Peters

Allround Erkend financieel Adviseur EFA

Allround Erkend Hypotheek Adviseur EHA

ed@leefvrij.nu

Mobiel: 06-43284026

 

Peter Broos Leef VrijPeter Broos

Allround financieel adviseur

Allround hypotheek adviseur

peter@leefvrij.nu

Mobiel: 06-53168183

 

 

Koen Smits Leef VrijKoen Smits

specialist verzekeringen

particullier en zakelijk

koen@leefvrij.nu

Mobiel: 06-10888676

 

Pim EmontsPim Emonts

specialist Verzekeringen

particulier en zakelijk

schade afhandeling

pim@leefvrij.nu

 

Jorien van MilJorien van Mil

Financieel adviseur

Hypotheek adviseur

jorien@leefvrij.nu

 

 

 

                              Marloes Bendermacher

                              specialist verzekeringen

                              Hypotheek adviseur

                              Marloes@leefvrij.nu

 

 

Yannick Slooff

adviseur particuliere verzekeringen

schade afhandeling

 

Yannick@leefvrij.nu

 

 

Petra Leef VrijPetra Jacobs

Adviseur bankzaken

aanspreekpunt RegioBank

marketing

petra@leefvrij.nu

 

Jill Broos

Adviseur bankzaken

aanspreekpunt RegioBank

adviseur particuliere verzekeringen  

jill@leefvrij.nu

 

Janneke Wetjens Sturme Leef Vrij

Janneke Wetjens

Register Belastingadviseur RBc

specialist administratie en belasting

Janneke@leefvrij.nu

 

 

Jolanda PeetersJolanda Leef Vrij

boekhouding en loon administratie

Belasting Consulent

jolanda@leefvrij.nu

 

 

MarietMariet Huijs

boekhouding en administratie

mariet@leefvrij.nu